banner1322
x

Ortadoğu Rulman Sanayi Fabrika Müdürü Feridun Özhan’ın iş gündemi...

'Daha çok üretim, daha çok istihdam’ sloganı ile giren ORS’nin Fabrika Müdürü Feridun Özhan; Ortadoğu Rulman Sanayi yeni yatırımları ile birlikte 2018 yılında 125 milyon adet rulman üretimi yapmayı hedefliyor". dedi.

Ortadoğu Rulman Sanayi Fabrika Müdürü Feridun Özhan’ın iş gündemi...
Endüstrideara

Yeni yatırımlarla 5 yıllık plan dairesinde yılda 125 milyon adet rulman üretimi yapmayı amaçladıklarını söyleyen Feridun Özhan, 2018 yılında mevcut yatırımlarının yanı sıra ilave olarak yeni yatırımların devreye sokulacağını vurguladı.

2018 yılına ‘Daha çok üretim, daha çok istihdam’ sloganı ile giren ORS’nin Fabrika Müdürü Özhan, 2016 yılında 84 milyon adete ulaşmış ve 2017 yılında 77 milyon adet rulman üretildiğini belirterek ‘’Şu ana kadar gerçekleşen yatırımlarla imalat kapasitemiz 90 milyon adete ulaşmıştır. Kapasitemiz önümüzdeki 5 yıl içinde 125 milyon adet rulman olacak şekilde yatırımlar planlanmaktadır. ORS’nin yurtiçinde ve yurtdışında üstün kalite ve düşük maliyetle rekabet ederek, aranan, tercih edilen bir dünya markası olması için satış ve üretim kapasitesini artırmak, yeni rulman tiplerini üretim yelpazemize katmak, dolaylı olarak da yeni istihdam imkânları oluşturmak gelecekteki sürekli hedeflerimizdir. ORS, halen Ankara bölgesinde özel şirketler arasında en yüksek istihdamı sağlamaktadır.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 16:37
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını