banner1322
x

ORIFLAME’E KADIN GENEL MÜDÜR

Doğrudan satış sektörünün en önemli markalarından birisi olan Oriflame, Türkiye’deki 30. yılına yeni bir genel müdür ile adım attı. 16 senedir Oriflame’de farklı görevleri başarıyla yürüten yerine getiren Ebru Erkan Ayanoğlu, Oriflame Türkiye’nin yeni genel müdürü oldu.

ORIFLAME’E KADIN GENEL MÜDÜR
Robot Zirvesi

Dünyada 55, Türkiye’de ise 30. Yaşını dolduran Oriflame, öncelikli ülkelerinden birisi olan Türkiye’de yeni genel müdür ataması yaptı. 16 senedir Oriflame’de çeşitli görevlerde yer alan Ebru Erkan Ayanoğlu, 1 Ocak 2022 tarihi itibariyle Oriflame Türkiye’nin yeni genel müdürü olarak belirlendi. 6 senedir Oriflame Türkiye’nin genel müdürü görevini icra eden Johan Larsson ise Türkiye & Afrika’dan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevinin yanı sıra Oriflame Yönetim Kurulu’nun da bir üyesi olarak çalışmayı sürdürecek.

Ebru Erkan Ayanoğlu, Oriflame’de bugüne kadar bölge müdürü, satış destek müdürü, satış destek & eğitim müdürü, pazarlama direktörü, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Satış Destek Direktörü, Türkiye Satış Direktörü ve Türkiye Genel Müdür Yardımcısı gibi birçok farklı pozisyonda yönetici olarak görev yaptı. Üstlendiği bu görevler, Ayanoğlu’nun doğrudan satış sektörünün tüm dinamiğini benimsemesine katkı sağladı.

LİDERLİK YOLCULUĞU SÜRECEK

26 yıllık iş yaşamının önemli bir bölümünü Oriflame’de geçirdiğini belirten Ebru Erkan Ayanoğlu, yeni görevi ve Oriflame hakkındaki düşüncelerini şöyle dile getirdi; “Doğrudan satış ve güzellik sektöründe 26 yıldır sürdürdüğüm kariyerimin 16 yılı Oriflame Ailesiyle geçti. Kendi ayakları üzerinde durmak isteyen kadınlara eşsiz fırsatlar sunan ve bu sayede sayısız hayatı güzelleştiren böyle muhteşem bir ailenin parçası olmak, benim için gurur verici. Değerli Marka Ortaklarımız ve tüketicilerimizle birlikte doğrudan satış sektöründe 1 numara olma yolculuğunda 
 

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2022, 10:44
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını