Opel’e yeni direktör

Groupe PSA dahilinde faaliyetlerine devam eden Opel’de yapılan atamaya göre şirketin yeni Pazarlama Direktörü Emre Özocak oldu.

Opel’e yeni direktör
Enerji Zirvesi

Emre Özocak, halihazırda Groupe PSA’nın Kuzey Afrika ve Ortadoğu Ofisi bünyesinde İsrail/Filistin Bölge Müdürü pozisyonunda çalışmalarını yürütürken Opel Türkiye’nin Pazarlama Direktörü olarak atanmasının ardından Groupe PSA CEO’su Olivier Cornuaille bir açıklamada bulundu. Özocak’ı üretken ve grup dinamiklerine hakim birisi olarak tanımlayan Cornuaille, son iki yıldır şirketlerine kattığı değeri Opel’deki çalışmalarında da devam ettireceğine inancının tam olduğunu söyledi. Cornuaille son olarak Özocak’a yeni görevi gereğince başarılar dileyerek sözlerini sonlandırdı. Özocak Opel Türkiye’deki Satış Direktörlüğü pozisyonu neticesinde şirketim tüm pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

EMRE ÖZOCAK KİMDİR?

Emre Özocak ticari ve binek otomobil sektöründe 14 yıllık deneyime sahiptir. Bu deneyimlerin beş yılı pazarlama, yedi yılı satış ve iki yılı ise global pazarlama üzerinedir. Otomobil sektöründeki profesyonel çalışma hayatına 2005 senesinde Isuzu’da Satış Bölge Müdürlüğü pozisyonunda başlayan Özocak, 2010 senesinde ise Nissan’ın Satış Bölge Müdürlüğünü yapmıştır. 2012’de aynı şirket bünyesinde pazarlama alanında birçok farklı üst pozisyonda da çalışmalarını yürüten Özocak, 2017 senesinde dahil olduğu Groupe PSA bünyesinde İsrail/Filistin Bölge Müdürü olarak görev almış ve son olarak da Pazarlama Direktörü olarak atanmıştır. Özocak Mayıs ayı itibariyle çalışmalarına başlayacaktır.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2019, 10:58
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını