banner1322
x

ODE YALITIM’NIN YENİ PAZARLAMA DİREKTÖRÜ OZAN TURAN

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli en büyük yalıtım şirketi olan ODE Yalıtım, pazarlama organizasyonunu yeni bir atama ile sağlamlaştırdı. Bugüne dek şirketin yurt içi ve yurt dışı organizasyonlarında farklı görevleri yerine getiren Ozan Turan, ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü olarak çalışmalarına başladı.

ODE YALITIM’NIN YENİ  PAZARLAMA DİREKTÖRÜ  OZAN TURAN
Endüstrideara

Türkiye’de ve ihracat yaptığı altı kıtadaki 75’in üzerinde ülkede yalıtım sektörünün ileri gelen şirketlerinden birisi olan ODE Yalıtım’ın yeni Pazarlama Direktörü Ozan Turan oldu. Günümüze kadar şirket bünyesinde farklı görevler edinen Turan, ODE Yalıtım’ın yurt içi ve yurt dışındaki tüm pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak. 

OZAN TURAN HAKKINDA

Yeditepe Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nü Ozan Turan, Stanford Üniversitesi’nde Aile Şirketleri ve Girişimcilik eğitimi aldı. ODE Yalıtım bünyesinde İhracat Satış Sorumlusu olarak profesyonel iş yaşamına başlayan Turan, kariyerine Viessmann Birleşik Arap Emirlikleri’nde Satış Mühendisi olarak devam etti. 2013-2015 seneleri arasında üstlendiği ODE Yalıtım Rusya Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevinden sonra ODE Yalıtım Asya İş Geliştirme Yöneticisi olan Turan, uluslararası iş tecrübesi kazandıktan sonra MBA eğitimini Bentley Üniversitesi’nde Pazarlama ve Yönetim alanında yaptı. Ardından ODE Yalıtım bünyesinde sırasıyla Uluslararası İş Geliştirme Yöneticiliği ve İhracat Direktörlüğü görevlerini yerine getirdi. 2013 yılından bu yana Ernst & Young Next Gen Türkiye Elçisi olan Turan, Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD) Dış Ticaret Komisyonu, Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER) Dış Ticaret Çalışma Grubu ve Aile İşletmeleri Derneği (TAİDER) üyelikleri ile sivil toplum alanındaki çalışmalarını da sürdürüyor.

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını