NISSAN Güney Afrika'ya Türk yönetici

1997 senesinden beri NISSAN Türkiye bünyesinde çeşitli görevler üstlenen ve önemli işlere imza atan Genel Müdür Yardımcısı Birol Kırklareli; NISSAN Güney Afrika Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

NISSAN Güney Afrika'ya Türk yönetici
Endüstrideara

NISSAN Türkiye bünyesinde 1997 senesinde Finans Müdürü olarak çalışmaya başlayan ve 2002 senesinde Finans ve Muhasebe Müdürlüğü görevini icra eden, 2005''den itibaren sürdürdüğü Finansal Kontrolörlüğünün ardından 1 Nisan 2012 tarihi itibari ile Nissan Türkiye’nin Genel Müdür Yardımcılığı’nı icra eden Birol Kırklareli, Nissan Güney Afrika Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

1 Mart itibarı ile yeni görevine başlayacak olan Kırklareli, NISSAN Güney Afrika bölgesinde Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alacak. NISSAN Afrika, Orta Doğu ve Hindistan Yönetim Komitesi Başkanı Peyman Kargar'ın duyurusunu yaptığı atama ile Kırklareli, bundan sonra Güney Afrika’da mali işler faaliyetinin geliştirilmesinden sorumlu kişi olacak.

Birol Kırklareli Hakkında

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, İletişim Bölümü'ni bitiren Birol Kırklareli, iş yaşamına Yapı Kredi Bankasında adım atmıştır. Çukurova İthalat ve İhracat şirketinde Finans Uzmanlığı görevinin ardından Valeo Otomotiv Şirketinde Finans Müdürü olarak görev aldı. Kırklareli, 1997 ysenesinden beri, Nissan’da kariyerini sürdüfrüyor.

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını