Muratbey Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erol’un iş gündemi…

İnovatif çalışmaları ile sektörün öncüsü olan Muratbey, yenilikçi düşüncelere karşı gösterdiği hassasiyeti Fikrim Var Projesi ile taçlandırdı. Erol, projeyle ilgili açıklama yaptı.

Muratbey Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erol’un iş gündemi…
Robot Zirvesi

Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ve inovatif çalışmalarıyla sektörünün öncülerinden biri olan Muratbey, bünyesinde barındırdığı tüm departmanlardaki çalışanları canlı tutmak ve sektördeki yerini bir adım daha öne taşımak için yeni bir projeye imza attı. İnovatif düşüncelere verdiği önemi Fikrim Var Projesi ile taçlandırma yoluna giden Muratbey, inovatif ve uygulanabilirliği olan fikir önerisiyle kendilerine gelen çalışanlarına her ay altın hediye ediyor.

Düşünceleri Altına Dönüşüyor

Tüm yenilikçi düşünceleri gerçekleştirdikleri bu proje kapsamında altına dönüştürdüklerini söyleyen Muratbey Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erol, mühendislikten aldıkları düşünce yapısı ile sektör tecrübelerini bir araya getirdiklerini ve kuruldukları günden bugüne kadar yenilikçi çalışmalara imza attıklarını belirtti. Genel merkezlerinde ve üretim tesislerinde sürekli iyileştirmeler yaparak her alanda gelişimi sürdürdüklerinin altını çizen Erol, inovasyon kültürünün tüm birimlerinde etkin bir şekilde işlemesini sağlamak için hali hazırda sürekli aldıkları önerilerden yola çıkarak tüm aile fertlerinin katılım sağlayabileceği bir çalışan projesi hazırladıklarını sözlerine ekledi. 
 
Fikrim Var Projesi kapsamında tüm çalışanlarının fikirlerini tesislerindeki dijital ekranlar, Bilgi Yönetim Sistemi, mail, öneri kutuları ve whatsapp yoluyla aldıklarını belirten Erol, bu fikirleri, Muratbey’in stratejik hedefleri doğrultusunda fayda sağlayan, inovatif ve uygulanabilir olma kriterlerine göre değerlendirdiklerini söyledi. Erol bu proje kapsamında her ay bir kişiye altın ödülü verdiklerini de sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 12:28
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını