banner1065
x

Messe Düsseldorf Metal ve Akışkan Teknolojileri Küresel Portföy Direktörü Friedrich Kehrer’in iş gündemi…

Düsseldorf’ta düzenlenecek GMTN 2019 Fuarı'nın, İstanbul'da gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Messe Düsseldorf Metal ve Akışkan Teknolojileri Küresel Portföy Direktörü Friedrich Kehrer, “Hedefimiz Türkiye’yi en çok katılım gösteren ülkeler arasında görmek.” dedi.

Messe Düsseldorf Metal ve Akışkan Teknolojileri Küresel Portföy Direktörü Friedrich Kehrer’in iş gündemi…
EndüstrideAra - Haber Detay

Messe Düsseldorf’un 1956’dan beri düzenlediği GIFA fuarı 2019 yılında GIFA, METEC, THERMPROCESS ve NEWCAST ile metalürji ve döküm sanayilerini buluşturacak.


Döküm tesisleri ve döküm sistemleri, eritme tesisleri e eritme sistemleri, ateşe dayanıklılık teknikleri, kalıp malzemeleri ve yaratıcı ürünler, kesim ve besleme teknikleri ve model kalıp üretimi alanlarından 900’ü aşkın firmanın katılacağı GMTN 2019 fuarına Messe Düsseldorf, Türk katılımcıların daha çok katılım göstermesini hedefliyor.


“Türkiye’yi de bir Avrupa ülkesi olarak görüyoruz.” diyen Messe Düsseldorf Metal ve Akışkan Teknolojileri Küresel Portföy Direktörü Friedrich Kehrer, geçtiğimiz THERMPROCESS fuarında Türkiye’den gelen katılımcıların iki katına çıktığına da dikkat çekti.


GMTN 2019, 25 – 29 Haziran tarihleri arasında Düsseldorf’ta gerçekleştirilecek.
 

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 11:27
YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler