banner1322
x

MERCER TÜRKİYE’DE KARİYER BÖLÜMÜ ŞADİYE AZIŞIK KILCIGİL’E EMANET

Global piyasaların lider insan kaynakları yönetim danışmanlığı firmalarından olan Mercer’da önemli bir atama yaşandı. Mercer Türkiye’de Kariyer Bölümü İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Şadiye Azışık Kılcıgil, Mercer Türkiye Yetenek Yönetimi ve Ödüllendirme Bölümünün Lideri olarak atandı.

MERCER TÜRKİYE’DE KARİYER BÖLÜMÜ ŞADİYE AZIŞIK KILCIGİL’E EMANET
Endüstrideara

Deneyimli danışman kadrosuyla çokuluslu ve yerel firmalara, insan kaynağı konusunda küresel bilgi birikimiyle yerel deneyimi buluşturarak getirerek geniş bir kapsamda çeşitli hizmet ve çözümler sunan Mercer Türkiye’de önemli bir atama gerçekleşti. Şadiye Azışık Kılcıgil, Mercer Türkiye Kariyer (Yetenek Yönetimi, Ödüllendirme ve Bilgi Çözümleri Danışmanlığı) Bölümü Lideri görevine atandı. Kılcıgil, bu görevinde Mercer’ın yetenek yönetimi, ödüllendirme ve stratejik insan kaynakları danışmanlığı alanlarındaki hizmetlerini idare edecek. 

Dokuz Eylül Üniversitesi Matematik ve İstatistik bölümünü bitiren Kılcıgil, MBA eğitimini Pittsburgh Üniversitesi ve Point Park Üniversitesi’nde (Uluslararası İş Yönetimi) tamamladı. Kariyerine Aon Hewitt’te İnsan Kaynakları Danışmanı olarak başlayan Kılcıgil, sırasıyla Garanti BBVA Organizasyonel Tasarım ve İşgücü Planlama Sorumlusu, USA Urban Innovation Group Finansal Proje Danışmanı, Willis Towers Watson Kıdemli Yetenek ve Ödül Danışmanı olarak görev yaptı. Son olarak Mercer Türkiye Kariyer Bölümü İş Geliştirme Direktörü olarak çalışan Kılcıgil, Beşeri Sermaye Yönetimi, Yetenek ve Ödüllendirme Sistemleri Tasarımı, Kariyer yolları ve Ücret Araştırmaları konularında uzmanlaştı. 

Şadiye Azışık Kılcıgil, iyi derecede İngilizce bilmektedir. 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yaren AZIŞIK
Yaren AZIŞIK - 1 yıl Önce

BAŞARI LARIN
DEVAMINI TEMENNİ EDİYORUM KIZIM BAŞARIDA SINIR YOKTUR KIZIM KUTLUYORUM SENİ BİZLERİ ONURA ETTİN ÇOK SELAMLAR

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını