banner571
x

Mehmet Helvacıoğlu TÜKİD'in yeni başkanı oldu

2015 senesinden bu yana Tüm Kırtasiyeciler Derneği’nin (TÜKİD) başkanlık görevini üstlenen Vecdet F. Şendil, gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul sonrasında görevini Mehmet Helvacıoğlu'na devretti.

Mehmet Helvacıoğlu TÜKİD'in yeni başkanı oldu
Proses Zirvesi

Her zaman birlik ve beraberlik ilkesiyle ilerleyeceklerini söyleyen Helvacıoğlu, tecrübelerinden hem yurt içinde hem de yurt dışında ihracat ve fuar çalışmalarında faydalanacaklarını söyledi.   

Türkiye kırtasiye sektörünün çatısını meydana getiren Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) üyeleri, gerçekleşen 2019 Olağan Genel Kurul sırasında yeni Yönetim Kurulu'nu seçti. 2015 senesinden bu yana TÜKİD Başkanlığı görevini yürüten Vecdet F. Şendil, görevnii Helvacıoğlu Kırtasiye'nin sahibi olan Mehmet Helvacıoğlu'na devretti. Kurul'da; Başkan Yardımcısı Muharrem Ender Karvar (Derya Dağıtım), Sözcü Üye Taha Keresteci (Ceren Kırtasiye), Muhasip Üye Cihangir Aydın (Karadeniz Kırtasiye), Asil Üyeler Reşit Keskin (Keskin Color), Bedri Karslıoğlu (Karslıoğlu Kırtasiye), Faruk Çelikten (Barker Kırtasiye), Yedek Üyeler de Abdurrahman Burak Çiftçioğlu (Fatih Kalem), Osman Çelik (Çelik Kalem), Orhan Zekai Kavak (Sema Kırtasiye), Cengiz Bakımlı (Seyhan Dağıtım) ve Mesut Özdemir (Özdeniz Kitap Kırtasiye) oldu.
 

YORUM EKLE

Endüstri 4.0

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler