MEDİAMARKT AVRUPA'YA TÜRK YÖNETİCİ

MediaMarkt Türkiye’de Yenal Gökyıldırım, MediaMarktSaturn Perakende Grubu’nun Yönetim Kurulu’nda COO (Operasyondan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi) pozisyonuna getirildi.

MEDİAMARKT AVRUPA'YA TÜRK YÖNETİCİ
Enerji Zirvesi

CEM KARATAY MediaMarkt Türkiye’de İcra Kurulu Başkanı olarak yaptığı başarılı çalışmaların ardından MediaMarkt Doğu Bölgesi Operasyon Başkanlığı’na ve MediaMarktSaturn Perakende Grubu İcra Kurulu Üyeliği’ne getirilen Yenal Gökyıldırım, bu görevlerde gösterdiği yüksek performans sonrası MediaMarktSaturn Perakende Grubu’nun Yönetim Kurulu’nda COO (Chief Operating Officer –Operasyondan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi) pozisyonuna getirildi.

Gökyıldırım, 13 ülkede 1000’in üzerinde mağazayla faaliyet gösteren şirketin Yönetim Kurulu’nda COO görevini üstlenecek.

Gökyıldırım; Türkiye’nin yanı sıra, Belçika, Hollanda, İspanya, İsveç, İtalya, Lüksemburg, Polonya ve Portekiz’den sorumlu olacak.

Yeni görevi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Gökyıldırım, “MediaMarkt Türkiye olarak oldukça başarılı işlere imza attık. Bu karar, MediaMarkt Türkiye’nin global ölçekte de güçlenmesi anlamına geliyor. Sektörünün açık ara en büyük şirketinde, önemli bir pozisyonda görev alacak ve ülkemi temsil edecek olmaktan gurur duyuyorum” dedi.

Gökyıldırım’ın MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanlığı sorumluluğunun ise devam edeceği bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2020, 17:10
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını