Medel Elektronik YKB Niyazi Sarımaden’in iş gündemi...

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek dünya kalitesinde cihazlar ürettiklerini vurgulayan Medel Elektronik Yönetim Kurul Başkanı Niyazi Sarımaden, "Kapasitemizi yüzde 300 artırarak üretimin yüzde 50’sini ihraç etmeyi hedefliyoruz.’’ dedi.

Medel Elektronik YKB Niyazi Sarımaden’in iş gündemi...
Enerji Zirvesi

Kuruluşundan bu güne kadar ilk hedefi, Türkiye’de ve dünyada gelişen teknolojiyi yakından takip ederek dünya kalitesinde cihazlar üretip, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayan Medel Elektronik, bu amaç doğrultusunda, Ar-Ge çalışmalarıyla sistem ve cihazlarını sürekli geliştirmekte.

Faaliyete başladıkları günden itibaren Ar-Ge çalışmalarına büyük önem verdiklerini vurgulayan Medel Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Sarımaden, sürekli Ar­-Ge çalışmaları yaptıklarını belirterek ‘’Firmamızda üretim bölümünden ayrı olarak konumlandırılmış ve izole edilmiş Ar-Ge faaliyet alanı bulunmaktadır. Burada tüm zamanını Ar-Ge faaliyetlerine ayıran mühendis ve tekniker kadro tarafından tasarım ve geliştirme çalışmaları yürütülmektedir. Bu sayede önceden tamamen dışa bağlı olan birçok ürünü Türk sanayisinin kullanımına sunduk. Yine belirlediğimiz hedefler doğrultusunda, 2023 yılında mevcut kapasitemizi yüzde 300 artırarak, üretimimizin yüzde 50'sini ihraç etmeyi hedefliyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 15:37
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını