banner1322
x

MCDONALD'S TÜRKİYE'YE YENİ İNSAN KAYNAKLARI DİREKTÖRÜ

Anadolu Grubu bünyesinde, ülke genelinde 250’ye yakın restoranıyla faaliyet gösteren McDonald’s Türkiye, üst yönetimde kadınların sayısını artırıyor.

MCDONALD'S TÜRKİYE'YE YENİ İNSAN KAYNAKLARI DİREKTÖRÜ
Endüstrideara

McDonald’s Türkiye'de 2019 yılından beri İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yapan Ece Demet Kuran, İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne atandı. 

KURAN KİMDİR?

Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü'nde lisans, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü'nde yüksek lisans eğitimini tamamlayan Demet Kuran, Manpower İnsan Kaynakları Danışmanlık şirketinde danışman olarak iş hayatına başladı.

Kuran, Borusan Lojistik'te insan kaynaklarında farklı pozisyonlarda çalışmasının ardından Borusan Holding bünyesinde İşe Alım Müdürü olarak görev aldı.

Son olarak 2019'da Bayegan İnsan Kaynakları Müdürlüğü yapan Kuran, McDonald’s Türkiye İnsan Kaynakları Departmanı’nın sorumluluğunu üstlendikten sonra 1 Temmuz 2021 itibarıyla McDonald’s Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü olarak yeni görevine başladı.

Kuran, insan kaynakları alanındaki deneyimi doğrultusunda firmanın stratejik önceliklerinin geliştirilmesine katkıda bulunacak.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2021, 08:37
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını