MASTERCARD'DA 2 ÖNEMLİ ATAMA BİRDEN

Mastercard Danışmanlık Hizmetleri'nde 2 üst düzey atama birden yaşandı.

MASTERCARD'DA 2 ÖNEMLİ ATAMA BİRDEN
Endüstrideara

Mastercard Danışmanlık Hizmetleri tarafından yapılan açıklamaya göre, Orta Doğu, Avrupa ve Afrika bölgelerinde finansal kuruluşlar, sivil toplum kuruluşları ve resmi makamlara gerçek zamanlı işlem verilerine ve analize dayalı danışmanlık hizmeti sunan Mastercard Danışmanlık Hizmetleri’nde iki önemli yönetici değişikliği meydana geldi.

Yaklaşık 10 senedir Mastercard ailesinde görev yapan Selin Bahadırlı Çağlan, son 3 senedir Hızlı Büyüyen ve Doğu Avrupa Pazarları İş Geliştirmeden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak çalışıyordu. Görev süresince 32 pazarın sorumluluğunu başarıyla yerine getiren Çağlan, gerçekleştirilen son operasyonel değişikliklerle Mastercard Danışmanlık Hizmetleri'nin EEMEA Bölgesi 81 ülkeden sorumlu İş Geliştirme Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildi. Böylece Mastercard Danışmanlık Hizmetleri bünyesinde İstanbul’da yerleşik olup bu denli geniş bölgesel sorumluluğu olan ilk yönetici olacak.

Mastercard'ın operasyon ve faaliyetlerini en etkin şekilde gerçekleştirmek amacıyla faaliyete geçirdiği bölgesel değişikliklerin bir parçası olarak yeni kurulan Türkiye ve Bağımsız Devletler Topluluğu'nda da üst düzey görev değişimi meydana geldi. Mastercard Advisors Türkiye ve Bağımsız Devletler Topluluğu İş Geliştirme lideri olarak atanan Muin Öztop, Türkiye'nin de aralarında bulunduğu toplam 12 ülkede, Mastercard Danışmanlık hizmetlerinin müşterilere en etkin şekilde ulaştırılmasından sorumlu takımın liderliğini üstlenecek. (AA)
 

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2022, 18:04
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını