banner1339
x

Marsh Türkiye’de önemli atama

Müşterilerinin sektörlerine özel risklerini etkin bir şekilde yönetebilmeleri amacıyla yaratıcı çözümler sağlayan Marsh’ın Türkiye ofisinde önemli bir atama gerçekleştirildi. Marsh Türkiye’nin Finansal Sigortalar Bölümü Liderliği görevine Aykut Çakıroğlu atandı

Marsh Türkiye’de önemli atama
Robot Zirvesi

Sigorta brokerliği ile risk yönetimi konularında dünyanın önemli şirketlerinden birisi olan Marsh Türkiye’de yeni Finansal Sigortalar Bölümü Lideri Aykut Çakıroğlu olarak belirlendi. 

Zeytinburnu Anadolu Dış Ticaret Lisesi'ni bitiren Aykut Çakıroğlu, lisans eğitimini 1997 senesinde başladığı Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünde bitirdi. İş yaşamına 2002 senesinde Oyakbank’ta yönetici adayı olarak adım atan Çakıroğlu, 2004 yılında Marsh Türkiye ailesine katıldı. Farklı bölümlerde de görev yapan Çakıroğlu uzun  seneler Marsh Türkiye Finansal & Profesyonel Sorumluluk Departmanı’nda Direktör olarak görev aldı. Aykut Çakıroğu son olarak 2017-2019 seneleri arasında Willis Towers Watson’da Finansal Riskler Direktörü görevini yerine getiriyordu.

Evli ve 2 çocuk babasıd olan Çakıroğlu, iyi seviyede ingilizce bilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2019, 14:28
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını