Make-A-Wish® Türkiye’ye yeni Başkan

İstanbul’da geçtiğimiz günlerde düzenlenen Genel Kurul Toplantısı’nda Make-A-Wish® Türkiye (Bir Dilek Tut Derneği) yeni Yönetim Kurulu Başkanı’nı seçti.

Make-A-Wish® Türkiye’ye yeni Başkan
Endüstrideara

İş dünyasının oldukça güçlü isimlerinin bir araya geldiği Make-A-Wish® Türkiye’nin geçtiğimiz günlerde yapılan Genel Kurul Toplantısı’nda yeni Yönetim Kurulu da seçildi. Ultra Ajans’ın Yönetici Ortağı Lize Karaboğa Kaptan’ın yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildiği toplantıda Yönetim Kurulu Üyeleri de Sabancı Holding Perakende Eski Grup Başkanı Ata Köseoğlu, Egon Zehnder İstanbul Kıdemli Ortağı Murat Yeşildere ve BSH Pazarlama Direktörü Hilal Eksel Merter olarak belirlendi. Kaptan’ın Başkan Yardımcılığı görevini de Ogilvy Türkiye CEO'su Emine Çubukçu üstlendi.

Yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen Lize Karaboğa Kaptan yaptığı konuşmada öncelikli amaçlarının üyelerinin kendi birikimi ve çevrelerini de aktive etmek suretiyle hem kurumsal hem de bireysel iş birliklerini ve bağışlarını artırmak olduğunu söyledi. Bunun dışında Türkiye’de ilk akla gelen STK olma hedeflerinin de olduğunu belirten Kaptan, her unsurun ötesindeki gayelerinin Türkiye’deki tüm hasta çocuklara umut verebilmek olduğunun da altını çizdi.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 12:07
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını