Lila Group’a yeni Müdür

Hijyenik temizlik kağıtları sektöründeki üretimleriyle öne çıkan Lila Group’un Pazarlama Müdürü pozisyonunda atama gerçekleşti.

Lila Group’a yeni Müdür
Robot Zirvesi

Lila Group’ta gerçekleşen üst düzey atamaya göre şirketin yeni Pazarlama Müdürü Ali Erdem Bula oldu. Hijyenik temizlik kağıtları sektöründeki üretimleriyle öne çıkan firmanın yeni Pazarlama Müdürü olan Bula şirketin ürün gamındaki Nua Professional, Maylo, Berrak ve Sofia markalarının yurt dışı ve yurt içi tüm ticari pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

ALİ ERDEM BULA KİMDİR?

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Ali Erdem Bula, MBA derecesini İstanbul Üniversitesi’nin İngilizce İşletme Fakültesi’nden aldı. Profesyonel çalışma hayatına İş Geliştirme Uzmanı unvanı ile başlayan Bula, 2005 ile 2008 yılları arasında Eczacıbaşı Topluluk Şirketleri’nden olan Eczacıbaşı İlaç’da Yurt dışı Pazarlar Pazarlama ve Satış Uzmanı olarak görev aldı. Eczacıbaşı Yapı Grubu’nda ise 2011 yılına kadar Kategori Yönetimi ve Ticari Pazarlama Uzmanı olarak çalışmalarını sürdüren Bula, daha sonra sırasıyla Hayat Kimya ve Evyap’ta çeşitli üst düzey pozisyonlarda görev aldı. 

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2019, 16:10
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını