banner1322
x

LEZİTA’YA YENİ GENEL MÜDÜR

Türkiye beyaz et sektörünün ileri gelen gelen kuruluşlarından Abalıoğlu Lezita Gıda Sanayi A.Ş.’de Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcılığı görevini icra eden Mesut Ergül, Abalıoğlu Lezita Gıda Sanayi A.Ş.’nin yeni Genel Müdürü olarak belirlendi.

LEZİTA’YA YENİ GENEL MÜDÜR
Endüstrideara

Lezita’nın kuruluşundan beri önemli görevler üstlenen Mesut Ergül, kritik dönemlerde şirketin yüksek hedeflerine ulaşabilmesi amacıyla gösterdiği çaba ile takdir topladı.  Son olarak Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Mesut Ergül, Abalıoğlu Lezita Gıda Sanayi A.Ş Yönetim Kurulu tarafından alınan karar uyarınca Abalıoğlu Lezita Gıda Sanayi A.Ş Genel Müdürü olarak atandı.
 
Mesut Ergül, konuyla ilgili olarak “Kuruluşundan bu yana gururla hizmet ettiğim Lezita markasının Genel Müdürü olmaktan onur duyuyorum. Markamızın yüksek hedeflerine ulaşması için çok önemli bir sorumluluk üstlenmiş bulunuyorum. Her biri çok kıymetli çalışma arkadaşlarım ve iş ortaklarımızla birlikte uyum içinde çalışarak Lezita’yı hem yurtiçinde hem de yurtdışında en üst seviyeye taşıyacağız” şeklinde konuştu. 
 
Lezita’da 16 seneden beri çok sayıda farklı görevde yer alarak önemli başarılara damgasını vuran Mesut Ergül 05.02. 2021 tarihi itibariyle yeni görevine başladı.
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını