banner1322
x

L'ORÉAL TÜRKİYE’NİN YENİ TÜKETİCİ ÜRÜNLERİ DİVİZYONU GENEL MÜDÜRÜ OLDU

Türkiye’nin önemli güzellik şirketlerinden olan L'Oréal Türkiye’de üst düzey atama gerçekleşti. Mehmet Karamollaoğlu, L'Oréal Türkiye Tüketici Ürünleri Divizyonu Genel Müdürü görevine görevlendirildi.

L'ORÉAL TÜRKİYE’NİN YENİ TÜKETİCİ ÜRÜNLERİ DİVİZYONU GENEL MÜDÜRÜ OLDU
Enerji Zirvesi

Mehmet Karamollaoğlu; ABD, Almanya, Türkiye ve Tayland gibi stratejik önemi olan ülkelerde farklı sektörlerde çok sayıda liderlik pozisyonunda görev aldı. Sağlık & güzellik şirketlerindeki başarılı kariyerinden sonra 2018 senesinde L’Oréal Grup’a katılan Mehmet Karamollaoğlu, 2020 Mayıs ayına kadar L’Oréal Grup Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Macaristan’dan Sorumlu Tüketici Ürünleri Genel Müdürü görevini üstlendi. Sonrasında kariyerine Türkiye’de devam etme kararı alan Mehmet Karamollaoğlu, L'Oréal Türkiye Kurumsal İletişim ve Pazar Araştırmaları Direktörlüğü görev yaptı 

L’Oréal Türkiye’nin “sürdürülebilirlik odaklı bir tekno-güzellik şirketi” olarak itibarını artıran stratejik çalışmalarını başarıyla uygulayan Mehmet Karamollaoğlu, L’Oréal Türkiye’deki görevini 13 Eylül 2021 tarihinden itibaren Tüketici Ürünleri Divizyonu Genel Müdürü olarak sürdürecek.
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını