banner1322
x

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un iş gündemi…

Ersoy, dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olan EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda yerini alan TÜVTÜRK’ün standını ziyaret etti.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un iş gündemi…
Endüstrideara

EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, dünyanın en büyük turizm fuarları arasında yer alıyor. TÜYAP’ta kapılarını açan fuara TÜVTÜRK, sekiz senedir desteklediği ‘Europa Orient Rallye - Dostluk ve Barış Rallisi’ni tanıttığı stant ile katıldı.

TÜVTÜRK’ün standına gelen ziyaretçiler ralli hakkında bilgi alabilmenin yanı sıra ralliye katılan klasik araçları görme fırsatını da yakalıyorlar. Avrupa’dan başlayıp Ürdün’e kadar uzanan ve dünyanın en büyük rallilerinden biri olan Europa Orient Rallye, bu yıl rotasına Göbeklitepe’yi de ekledi. Göbeklitepe tüm dünya için önemli bir kültürel değere sahip.

Fuarın açılış törenine katılım gösteren Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, açılışın ardından TÜVTÜRK standını ziyaret etti. Yetkililerden Europa Orient Doğu-Batı Dostluk ve Barış Rallisi hakkında bilgi alan Ersoy, ralliye katılan klasik araçların bulunduğu standa da ilgi gösterdi. 
 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 12:28
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını