banner1322
x

KROSS OTOMOTİV'DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Kross Otomotiv'deki bayrak değişimi sonrasında Onur Gül Genel Müdür, Hikmet Demir ise Grup Şirketleri Genel Koordinatörü olarak atandı.

KROSS OTOMOTİV'DE BAYRAK DEĞİŞİMİ
Robot Zirvesi

Kross Otomotiv'de bayrak değişiminin ardından Onur Gül Genel Müdür, Hikmet Demir ise Grup Şirketleri Genel Koordinatörü olarak atandı.

Bayrak değişimi doğrultusunda 2007 yılından beri firma bünyesinde farklı pozisyonlarda görev alan ve Ocak 2016'dan bu yana Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Gül, 1 Nisan 2021 tarihi itibariyle Genel Müdür olarak atandı.

Firma bünyesinde Ocak 2007'den beri Genel Müdür olarak görev alan Demir'in de, 1 Nisan 2021 itibariyle şirketler topluluğu bünyesinde Grup Şirketleri Genel Koordinatörü olarak görevine devam edeceği bildirildi.

"DEĞER YARATMAYI KARARLILIKLA SÜRDÜRECEĞİZ"

Söz konusu atamalara ilişkin firmadan yapılan açıklamada, "Kros Otomotiv Ailesi olarak Grup Şirketleri Genel Koordinatörümüz Sayın Hikmet Demir’e ve yeni Genel Müdürümüz Sayın Onur Gül’e başarılarının devamını diliyoruz. Küresel vizyonumuz doğrultusunda ilerlemeye ve tüm paydaşlarımız için değer yaratmaya bundan sonra da aynı kararlılıkla devam edeceğiz." ifadeleri kullanıldı.
 

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2021, 01:53
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını