KNAUF TÜRKİYE’YE YENİ SATIŞ MÜDÜRÜ

Yapı sektörünün çözüm sunucu firması Knauf, stratejik hedefleri uyarınca kadrosunu deneyimli isimlerle güçlendirmeyi sürdürüyor. Bu doğrultuda satış ve pazarlama alanında farklı sektörlerde de faaliyetlerde bulunan Aras Orhun Orhan, Knauf Türkiye Satış Müdürü olarak atandı.

KNAUF TÜRKİYE’YE YENİ SATIŞ MÜDÜRÜ
Endüstri 40 Zirvesi

Geniş performans çözümleriyle tüm dünyada projelerin bir numaralı çözüm ortağı durumunda olan Knauf Türkiye’de yeni bir atama yaşandı. Uzun seneler perakende, hızlı tüketim sektöründe farklı kademelerde görev yapan Aras Orhun Orhan, Knauf Türkiye’nin Satış Müdürü olarak belirlendi.

Çankaya Üniversitesi İşletme Bölümünü bitiren Aras Orhun Orhan, aynı üniversitede Uluslararası Ticaret Bölümü ile birlikte çift anadal eğitimi aldı. Profesyonel iş yaşamına perakende sektöründe, Migros’ta Mağaza Yöneticisi olarak adım atan Orhan, daha sonra Coca-Cola’da Satış Geliştirme Şefliği yaptı. Coca-Cola’da Özel Müşteriler İş Geliştirme Yöneticisi olarak ulusal zincir mağazalardan sorumlu olarak görev alan Orhan, 2014 senesinde Ulusal Zincir Mağazalar Müdürü olarak Red Bull’a transfer oldu. Orhan sırasıyla Yerinde Tüketim Kanalı Bölgeler Müdürü, Yerinde Tüketim Kanalı Türkiye Dağılım Müdürü görevlerini üstlendi. Son olarak Red Bull Ülke Zincir Mağazalar Müdürü olarak şirketin tüm ulusal zincir mağazalarında, e-ticaret, askeriye ve vending kanalının sorumluluğunu üstlenen Orhan, Aralık 2020 senesinde Knauf Türkiye Satış Müdürü olarak göreve başlamış olup evli ve bir -evlat sahibidir.
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını