banner1322
x

Knauf Türkiye’ye yeni genel müdür

Güçlü finansal yapısıyla dünya çapında USG ile Armstrong’u bünyesine katan Knauf, Türkiye’deki organizasyon yapısında değişikliğe gitti.

Knauf Türkiye’ye yeni genel müdür
Endüstrideara

Güçlü finansal yapısıyla dünya genelinde USG ile Armstrong’u bünyesine katan Knauf, Türkiye’deki organizasyon yapısında değişiklik yaptı. Ürün bazlı satış stratejisinden sistem bazlı satış stratejisine yeni Genel Müdür Ali Türker ile giriş yapan Knauf Türkiye, Türk inşaat sektöründe trendleri oluşturarak 2019 sene sonu planlarına ulaşmayı planlıyor..

Alçı esaslı sıvalar ve alçı plaka çözümler/ürünler ile bölme, cephe ve giydirme duvarlar gibi iç ve dış duvar sistemlerinde; alçı plaka, ahşap yünü veya taş yünü ürünleri ile tavan sistemlerinde dünyanın ileri gelen üreticilerinden birisi olan; ayrıca zemin sistemleri, çimento bazlı iç ve dış cephe sistemlerinin dışında sıva ve harç makine sistemleri de portföyünde tutan Knauf, Türkiye operasyonunda yeni Genel Müdür Ali Türker ile birlikte Satış & Pazarlama organizasyon yapısında değişikliğe gittiğini açıkladı
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını