KAZANCI HOLDİNG’E YENİ İNSAN KAYNAKLARI DİREKTÖRÜ

Kazancı Holding, 22 ülkede 9 bin çalışanıyla faaliyet göstermeye devam ediyor. Yönetim kadrosunu güçlendiren Holding, Seher Deniz Bilgin’i İnsan Kaynakları Direktörü olarak üst düzey yönetim ekibine dahil etti. 

KAZANCI HOLDİNG’E YENİ İNSAN KAYNAKLARI DİREKTÖRÜ
Endüstrideara

Kazancı Holding’in üst düzey yönetim ekibine dahil olan Seher Deniz Bilgin, 1997 yılında Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi bölümü – Ekonomi/Finans alt dalından mezun oldu. Çalışma hayatına aynı yıl Delphi Packard Elektrik Sistemleri İnsan Kaynakları departmanında başlayan Bilgin, 1999 yılında Oyak Renault Otomobil Fabrikaları A.Ş. Finans Direktörlüğü’nde göreve başladı. Bu bölümde finansal iç denetimden bütçe-raporlama-konsolidasyon gibi farklı sorumluluklara birçok alanda görev yaptı. Kariyerine, 2005 yılında aynı şirkette İnsan Kaynakları Direktörlüğü bölümünde devam etti. Bu süreçte işe alım – kariyer, uluslararası transferler, İK iş ortaklıkları, endüstriyel ilişkiler ve eğitim alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. 

Bilgin, 2017 yılında Zorlu Enerji İnsan Kaynakları Müdürü olarak göreve başlamıştı. 2019-2021 yılları arasında İnsan Kaynakları Direktörü olarak görevini sürdürmüştü. Şimdi ise Bilgin Kazancı Holding İnsan Kaynakları Direktörü olarak yeni görevine başladı. Bilgin, Holding bünyesinde yer alan Aksa Enerji, Aksa Doğalgaz, Aksa Elektrik, Aksa Jeneratör, Aksa Tarım ve Aksa Turizm şirketlerinin tüm insan kaynakları yönetiminden sorumlu olacak.

  
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını