KARDEMİR'in Yönetim Kurulu Başkanı belli oldu

KARABÜK (AA) - Karabük Demir ve Çelik Fabrikalarının (KARDEMİR) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine Mustafa Yolbulan seçildi. .

KARDEMİR'in Yönetim Kurulu Başkanı belli oldu
EndüstrideAra - Haber Detay

KARABÜK (AA) - Karabük Demir ve Çelik Fabrikalarının (KARDEMİR) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevineMustafa Yolbulan seçildi.

KARDEMİR'in Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, yönetim kurulunun dün yapılan toplantısında, mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç'in tekrar aday olmadığı, seçim sonucunda Yönetim Kurulu Başkanlığına Mustafa Yolbulan'ın getirildiği açıklandı.

Yönetim Kurulu Başkanvekilliğine ise tekrardan Ömer Faruk Öz'ün seçildiği bildirilen açıklamaya göre yapılan yönetim kurulu toplantısında yönetim kurulu başkanlığı ile başkan vekilliği seçiminin yapıldığı ve Yönetim Kurulu Başkanlığına Mustafa Yolbulan, Yönetim Kurulu Başkanvekilliğine ise Ömer Faruk Öz seçildiği belirtilerek. Kurumsal Yönetim Komitesi Başkanlığına Mehmet Erdoğan'ın, üyeliklere Murat Yolbulan, Talat Yılmaz ve Hüseyin Çağrı Güleç'in, Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi olarak ise Burcay Yavuz'un atanmalarına karar verildiği açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2019, 12:02
YORUM EKLE

Radyo

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler