banner1322
x

Kardemir CEO’su Ercüment Ünal’ın iş gündemi...

Türkiye ekonomisine katma değer kazandıran bir kuruluş olarak faaliyetlerini sürdürdüklerini söyleyen Kardemir CEO’su Ercüment Ünal, Stratejik yatırım kapsamında montaj çalışmaları devam eden demiryolu teker fabrikamızın bu yıl devreye alınması planlanıyor" dedi.

Kardemir CEO’su Ercüment Ünal’ın iş gündemi...
Endüstri 40 Zirvesi

Kardemir CEO’su Ercüment Ünal, Kardemir’in yenilikçi, dünya standartlarında üretim yapan ve hizmet veren, teknolojiye ve insana yatırımı önemseyen, Karabük ve ülkemiz ekonomisine katma değer kazandıran bir kuruluş olmaya devam edeceğini belirtti.

2017 yılını rekor üretim ve satış seviyeleri ile geride bıraktıklarını, bu dönemde, sıvı çelik üretimlerinin bir önceki yıla göre yaklaşık % 11 oranında artarak 2 Milyon 173 Bin tondan 2 Milyon 403 bin tona, toplam nihai ürün üretimlerinin yaklaşık % 11,5 artarak 2 Milyon 43 Bin tondan 2 Milyon 279 bin tona ulaştığını kaydeden Ünal, ‘’Stratejik yatırım kapsamında montaj çalışmaları devam eden Demiryolu Teker Fabrikamızın ise bu yıl devreye alınması planlanmaktadır. Şirketimizi raydan sonra demiryolu tekerinin de ülkemizdeki tek üreticisi konumuna getirecek olan bu yatırım, orta ve uzun vadede şirketimizin önemli bir varlığı olacaktır. Tüm süreçlerimizde maliyetleri düşürmek ve iyileştirmeye açık alanlarımızı belirleyerek üzerine hızla gitmek 2018 yılında da önceliğimizdir.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 17:57
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını