banner1013
x

Kanyon’a “Harvard Kültürü” geldi

Kanyon’da gerçekleşen üst düzey atamayla birlikte şirketin yeni Yönetim İşletim ve Pazarlama Genel Müdürü ODTÜ mezunu Tuncer Kınıklı oldu.

Kanyon’a “Harvard Kültürü” geldi
EndüstrideAra2

Kanyon’da yapılan üst düzey atama neticesinde şirketin Yönetim İşletim ve Pazarlama Genel Müdürü değişti. 30 yıllık sektör tecrübesine sahip Makina Mühendisi ve aynı zamanda da AYD Yönetim Kurulu Üyesi olan Tuncer Kırıklı şirketin yeni Yönetim İşletim ve Pazarlama Genel Müdürü olarak atandı.

TUNCER KIRIKLI KİMDİR?

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin (ODTÜ) Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Kırıklı, daha sonra Eczacıbaşı Liderlik Girişimi Programları dahilinde Sabancı Üniversitesi Üst Yönetici Geliştirme eğitimini almıştır. Ardından Boston’daki Harvard Business School’da Liderlik Gelişimi ve Harvard Manage Mentor kapsamında Yönetim Programları’na dahil olarak akademik hayatını sürdürmüş olan Kırıklı bir yandan da sanata karşı olan ilgisine yönelmiş ve aynı zamanda ODTÜ Mimarlık Fakültesi’nde Güzel Sanat Teknikleri dersleri almıştır. Burada aldığı dersler neticesinde İstanbul Modern’in Çağdaş ve Modern Sanat Tarihi konulu atölye ve seminer programlarına katılan Kırıklı, bir diğer yandan da Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD) üyesidir. 
 

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 17:06
YORUM EKLE

Radyo

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler