banner1322
x

Kalite ondan sorulacak

Standart Profil’de gerçekleşen üst düzey atamaya göre Standart Grup Kaliteden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Abdel Hadoudy atandı.

Kalite ondan sorulacak
Enerji Zirvesi

Standart Profil Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bünyesinde faaliyet gösteren ve otomobil sızdırmazları üretimi gerçekleştiren Standart Profil’deki üst düzey atamaya göre grubun yeni Kaliteden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak sektörünün deneyimli ismi Abdel Hadoudy atandı. Otomotiv sektöründe çeyrek asırlık tecrübeye sahip olan Hadoudy, 2019’un Mayıs ayında gerçekleşen atamayla birlikte Standart Profil Grup bünyesindeki ürün ve işleyişlerin kalitesinden sorumlu olacak.

ABDEL HADOUDY KİMDİR?

Ecole Centrale de Lille’nin Mühendislik Bölümü’nden mezun olan Abdel Hadoudy, master derecesini ise Lille Bilim-Teknoloji Üniversitesi’nin Elektronik, Elektrik ve Otomatik (AEA) Mühendisliği Bölümü’nden almıştır. Otomotiv alanında çeyrek asırlık deneyime sahip olan Hadoudy, AlliedSignal Friction Material and Kaizen Institute ve Smithkline Beecham gibi firmalarda uluslararası operasyon ve kalite yönetimi konularında çalışmalar yürütmüştür. Hadoudy son olarak Standart Profil bünyesine katılmadan önce Valeo’da Ürün Grubu Proje Direktörü pozisyonunda çalışmalarını sürdürüyordu.
 

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 14:02
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını