KALDER BURSA’NIN YÖNETİM KURULUNA MURAT BAYRAM GİRDİ

Hitachi Astemo Türkiye Fabrikası Genel Müdürü olan Murat Bayram, Türkiye’nin öncü sivil toplum kuruluşları arasında bulunan KalDer Bursa Şubesi’nin yeni yönetim kurulu listesine girdi.

KALDER BURSA’NIN YÖNETİM KURULUNA MURAT BAYRAM GİRDİ
Endüstrideara

Japonya merkezli gelişmiş mobilite çözümleri sağlayan küresel otomotiv teknoloji şirketi Hitachi Astemo’nun Türkiye Fabrikası’nın Genel Müdürü olan Murat Bayram, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Bursa Şubesi’nin yeni yönetim kuruluna seçildi.

Kalder Bursa’nın 26. Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz günlerde KalDer Evi’nde yapıldı. Katılımın yoğun olduğu genel kurulda yeni yönetim listesi de belirlendi. KalDer Bursa’nın yeni yönetim kurulunda Japonya merkezli gelişmiş mobilite çözümleri sunan küresel otomotiv teknoloji şirketi Hitachi Astemo’nun Türkiye fabrikası Genel Müdürü Murat Bayram da yer aldı.

BAŞARILI ÇALIŞMALARA DAMGAMIZI VURACAĞIZ

Konu hakkında açıklamalar yapan Bayram, “Türkiye’nin öncü sivil toplum kuruluşları arasında yer alan Kalder Bursa’nın 26. Olağan Genel Kurulu’nu başarılı bir şekilde tamamladık. Böylesine değerli bir derneğin yeni yönetim kurulunda görev almaktan dolayı mutlu ve gururluyum. Değerli KalDer Bursa ekibi ile yeni dönemimizde başarılı ve keyifli çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu. 

Görev alacağı süre boyunca birbirinden güzel projeleri hayata geçireceklerini belirten Bayram, başarılı bir dönem sergileyeceklerini ve yaşamın her alanında kalite kültürünü yaymak için çalışacaklarını söyledi.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2022, 17:07
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını