JANSSEN TÜRKİYE’DE ÜST DÜZEY ATAMALAR

Janssen Türkiye’de, Merkezi Sinir Sistemi (MSS) & Pulmoner Arteriyel Hipertansiyon (PAH) & Nadir Metabolik Hastalıklar (NMH) İş Birimi Direktörlüğü’ne Dr. Çağatay Keleş; Onkoloji & Hematoloji İş Birimi Direktörlüğü’ne Berkin Gökbudak atandı. Janssen Türkiye, gerçekleştirdiği yeni atamalarla liderlik ekibini sağlamlaştırmayı sürdürüyor.

JANSSEN TÜRKİYE’DE ÜST DÜZEY ATAMALAR
Endüstrideara

Toplum sağlığı için kamu, akademi ve sağlık çalışanlarıyla güçlü iş birlikleri geliştiren, hasta odaklı yaklaşımı ve çalışanlarının her konuda gelişimini destekleyen yapısıyla çeyrek asra yakın süredir Türkiye’de faaliyet gösteren Janssen Türkiye’de üst düzey iki atama yaşandı. 

Janssen Türkiye’de MSS & PAH & NMH İş Birimi Direktörü olarak görevlendirilen Dr. Çağatay Keleş, 2008 senesinde katıldığı şirket bünyesinde Onkoloji & Hematoloji bölümlerinin kurulması ve farklı bakış açılarıyla sağlık çözümleri fonksiyonunun yapılandırılmasında önemli rol üstlendi. PAH & NMH İş Birimi liderliğine ek olarak MSS İş Birimi Liderliğini de devralan Keleş, Janssen Türkiye’nin bu tedavi alanlarında daha fazla hastaya ulaşması için takımlara önderlik edecek.

Eylül 2021’de Janssen Türkiye ailesine Onkoloji & Hematoloji İş Birimi Lideri olarak katılan Berkin Gökbudak ise Onkoloji & Hematoloji İş Birimi Direktörü görevine atandı. Globalde ve Türkiye’de Janssen’in en önemli odak alanlarından biri olan Onkoloji & Hematoloji alanında başarılı iş sonuçlarına imza atan Gökbudak, yeni görevinde daha sağlıklı bir yaşam için çalışmalarını sürdürecek.
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını