banner1322
x

JANSSEN TÜRKİYE'DEN GLOBAL ATAMA

Dünyanın en büyük sağlık şirketlerinden biri olan Johnson & Johnson’ın ilaç şirketi Janssen Türkiye önemli bir global atamaya imza attı.

JANSSEN TÜRKİYE'DEN GLOBAL ATAMA
Enerji Zirvesi

Johnson & Johnson Türkiye İnsan Kaynakları Lideri ve Janssen Türkiye Liderlik Takımı üyesi olan Fulya Dolkan, Johnson & Johnson Kuzey Avrupa Stratejik Partnerlik Ekibi Lideri olarak atandı.

İNGİLTERE'DE GÖREV ALACAK

Dolkan, böylece Ağustos 2021 itibarıyla Johnson & Johnson Kuzey Avrupa (İngiltere, İrlanda, İskandinavya) İnsan Kaynakları Stratejik Partnerlik Lideri olarak İngiltere’de görev alacak. 

Dolkan yeni görevinde, Kuzey Avrupa organizasyonu genelindeki İnsan Kaynakları stratejik girişimlerini yönetmek, ticari ve coğrafi hedefler çerçevesindeki öncelikleri çevik bir şekilde hayata geçirerek güçlü iş sonuçlarının oluşturulmasına katkı sağlamaktan sorumlu olacak.

ŞİRKET BÜNYESİNDE İK TAKIMLARINA LİDERLİK YAPTI

İnsan Kaynakları alanında 15 yılı aşkın deneyiminde P&G, Petrobas ve BNP Paribas gibi uluslararası firmalar bulunan Dolkan, Johnson & Johnson ailesine 2009 yılında katıldı. Dolkan, söz konusu süre zarfında şirket bünyesindeki tüm sektörlerin insan kaynakları takımlarına liderlik yaptı.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamlayan Dolkan'ın, ODTÜ'den İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifikası bulunuyor.
 

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2021, 09:32
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını