banner1322
x

İZELTAŞ YKB Ender Yorgancılar’ın iş gündemi…

50. Yılımızda Ürün Gamımızı-Genişletiyoruz

İZELTAŞ YKB Ender Yorgancılar’ın iş gündemi…
Robot Zirvesi

El aletleri sektörünün en büyük markalarından İZELTAŞ A.Ş, Avrupa’nın bir diğer sektör lideri Gedore’nin Türkiye distribütörü oldu. İZELTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, bu işbirliğinin her iki taraf için de fırsatlar yaratacağını söyledi.

 
2018 yılında 50. kuruluş yıldönümünü kutlamaya hazırlanan Türkiye’nin ilk ve en büyük el aletleri üreticisi İZELTAŞ, önemli bir atılım gerçekleştirdi. İZELTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, Avrupa’nın önemli aktörlerinden Alman firması Gedore ile distribütörlük anlaşması imzalayarak, firmanın Türkiye’nin satış ağını yöneteceklerini açıkladı. Gedore bünyesinde Türkiye’de üretim yapan Altaş markasını da satın aldıklarını söyleyen Yorgancılar, Gedore’nin İZELTAŞ’ı seçmesinin bir tesadüf olmadığını kaydetti.  Yorgancılar, “İZELTAŞ, 50 yıldır ürün çeşitliliği ve kalitesiyle yalnızca Türkiye’de değil dünyada adını duyurmuş önemli bir markadır. Bu işbirliği her iki tarafın da gücüne güç katacaktır” diye konuştu. 
İZELTAŞ A.Ş, Gedore ürünleri için özel bir kalibrasyon laboratuvarı kurarak, satış öncesi hazırlıklarını tamamladı. Yaklaşık 8 bin ürün çeşidi bulunan ve özellikle tork anahtarı çözümlerinde uzmanlaşan Gedore ürünleri çok yakında İZELTAŞ tarafından piyasaya sunulacak.

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını