banner1322
x

İspanyol devine Türk CTO atandı

Yemek siparişinden market alışverişine kadar ihtiyaç duyulan her şeyi hizmet sunduğu toplam 23 ülkede kullanıcılarına ulaştıran Glovo’nun Teknolojiden Sorumlu Başkanı (CTO) artık Mustafa Sezgin oldu. Dünya genelinde 1.7 milyonu aşkın aktif kullanıcının yaşamına dokunan Glovo’nun teknoloji operasyonları bundan böyle Mustafa Sezgin'den sorulacak.

İspanyol devine Türk CTO atandı
Enerji Zirvesi

Güney Avustralya Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümünü bitiren Mustafa Sezgin, iş yaaşmına Motorola’da Yazılım Mühendisi olarak adım attı. Daha sonra Ericsson’da İletişim/Yazılım Mühendisliği, Aconex’te Kıdemli Yazılım Mühendisliği, ThoughtWorks’te Kıdemli Yazılım Geliştirme Danışmanlığı, Soundcloud’da Mobil Mühendislik Direktörlüğü ve Uber’de Kıdemli Mühendislik Müdürlüğü görevlerini üstelnen Sezgin, kariyerini bundan böyle Glovo’nun Teknolojiden Sorumlu Başkanı olarak  sürdürecek.

Glovo Hakkında

İspanya merkezli yeni nesil teslimat uygulaması olan Glovo, toplam 23 ülkede hizmet sunuyor. Yemek siparişinden, market alışverişine ve kurye hizmetine kadar çeşitli alanlarda kullanıcılarına hizmetsunan Glovo, “Ne İstersin” özelliği sayesinde farklı ihtiyaçlara dakikalar içinde çözüm üretiyor. “Şehrin en iyilerini kullanıcılarına ulaştırma” sloganı ile çalışmalarına devam eden ve hsli hazırdaİstanbul, Ankara ile İzmir’de hizmet sunan Glovo, Türkiye’de hızla  gelişiyor.
 

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 16:10
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını