INDEX GRUP'UN YENİ E-TİCARET DİREKTÖRÜ OLDU

2017 senesinden beri Index Grup markalarından Homend'in genel müdürü olarak görev yapan Volkan Çevik, yeni E-ticaret Direktörü oldu.

INDEX GRUP'UN YENİ E-TİCARET DİREKTÖRÜ OLDU
Dergi

Türkiye'nin öenmli bilişim f,rmlarından olan index'in E-ticaret Direktörü Volkan Çevik oldu. Çevik yeni işinde; Index Grup'un e-ticaretle ilgili yeni dönem stratejilerinin, hedef kitle ve marka değerleriyle uyumlu online pazarlama ve iletişim yöntemlerinin belirlenmesi, bu kanalın grubun tüm şirketleri için en önemli satış kanallarından biri haline gelmesi konularından sorumlu kişi olacak.

VOLKAN ÇEVİK HAKKINDA

1994 senesinde Kabataş Erkek Lisesi'ni bitiren Volkan Çevik, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde endüstri mühendisliği eğitimi aldı. 2000-2003 senleri arasında Boğaziçi Üniversitesi'nde mühendislik ve teknoloji yönetimi alanında yüksek lisansını bitiren Çevik, iş yaşamına bilişim teknolojileri uzmanı olarak adım attı. 2003 senesinde İndeks Bilgisayar AŞ'de kanal satış müdürü olarak göreve adım atan Çevik, dört senelik Index Grup kariyerinin ardından sırasıyla Electro World ve GittiGidiyor markalarında satış ve iş geliştirme alanlarında çeşitli görevler üstlendi. Sonrasında n11.com Elektronik ve Otomobil Kategorisi Grup Satış Direktörü olarak görev alan Çevik, 2017 senesinden beri Index Grup markalarından Homend'in genel müdürlüğü görevini üstlendi.

YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

Festo - Ana Sayfa

Dergiler
Partnerler