İnan Ekici, Yeniden TOKKDER Yönetim Kurulu Başkanı oldu

Türkiye’de araç kiralama sektörünün çatı kuruluşu durumunda olam Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği'nin (TOKKDER), 20. Olağan Genel Kurul Toplantısı’ yapıldı.

İnan Ekici, Yeniden TOKKDER Yönetim Kurulu Başkanı oldu
Endüstri 40 Zirvesi

Gerçekleştirilen toplantı kapsamında, iki sene boyunca görev yapacak olan yönetim kurulu belirlenirken, İnan Ekici tekrardan Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildi. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları ise Ayşegül Gülgör ile Özarslan Tangün oldu. 

Türkiye’deki araç kiralama kuruluşlarını aynı çatı altında toplayan Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği (TOKKDER), 20. Olağan Genel Kurulu’nu yaptı. Genel Kurul kapsamında, iki sene boyunca görev yapacak olan TOKKDER yönetim kurulu, denetim kurulu ve disiplin kurulu asıl ve yedek üyeleri belirlendi. İlk defa 2018 senesinde göreve gelen ve 2 sene süresince Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürütenİnan Ekici, tekrardan TOKKDER Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları ise Ayşegül Gülgör ile Özarslan Tangün oldu. 

Yeni dönemde görev yapacak olan TOKKDER Yönetim Kurulu; Otokoç Otomotiv CEO’su İnan Ekici, Garanti BBVA Filo CEO’su Ayşegül Gülgör, Enterprise Türkiye CEO’su ve Yönetici Ortağı Özarslan A. Tangün, TEB Arval Genel Müdür Yardımcısı C. Oğuz Petorak, ALD Automotive CEO’su Timur Kaçar, LeasePlan Türkiye CEO’su F. Türkay Oktay, Hedef Filo Yönetici Direktörü Önder Erdem, Oto Plan Yönetim Kurulu Başkanı H. Mürşit Unat ve TRİO Car Rental CEO’su İlhan Yılmaz’dan meydana geldi.

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını