banner1322
x

ILA OTOMASYON’A YENİ CEO

ILA Otomasyon Yazılım ve Danışmanlık'ta CEO görevine Emre Yenal getirildi.

ILA OTOMASYON’A YENİ CEO
Enerji Zirvesi

Endüstriyel otomasyon sektöründe ürün elleçleme ve depolama sistemleri alanlarında uzmanlaşan ILA Otomasyon Yazılım ve Danışmanlık şirketinde, CEO koltuğuna Emre Yenal oturdu.

İş hayatına Şahinler Holding bünyesinde başlayan Yenal, Walmart’ın Türkiye’de hissedarı olduğu ve Türkmen Holding bünyesinde faaliyet gösteren satın alma şirketi olan GAAT International firmasında Depolar Direktörlüğü yaptı.

Ardından 2006 yılında Balnak Lojistik’te Pazarlama ve Satış Direktörü İcra Kurulu Üyeliği görevini üstlenen Yenal, 2010 yılında Intercombi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık’ta Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

2012 yılında Kardex Remstar’ta Türkiye’den Sorumlu Satış Direktörü olarak göreve başlayan, son olarak aynı firmada Macaristan-Romanya-Türkiye Genel Müdürü olarak çalışan Yenal, Ekim 2020 itibarıyla ILA Otomasyon Yazılım ve Danışmanlık şirketinde CEO görevine getirildi.

İstanbul doğumlu olan Yenal, Avusturya Karl Franzens Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olduktan sonra ABD’de Preston Üniversitesi’nde MBA derecesi aldı. 

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 19:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Saliha Taşkent
Saliha Taşkent - 2 yıl Önce

Damadım seninle iftihar ediyoruz, diğer işlerinde olduğu gibi yeni işinde de çok başarılı olacağına inanıyor, tekrar hayırlı uğurlu olsun

Çetin Taşkent
Çetin Taşkent - 2 yıl Önce

Cağını gönülden seni tebrik ediyorum damadın layık olduğun bu tür işleri her zaman başardığın gibi tekrar başaracağına sonsuz inanıyorum sana hayat boyu başarılar dilerim tebrikler

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını