banner1322
x

İdeal Makine Endüstriyel Gaz Satış Mühendisi Levent Sarı’nın iş gündemi...

Dinamik şirket yapısıyla İdeal Makine’nin, endüstriyel ve medikal uygulamalar için “doğru ürün, kaliteli hizmet” prensibiyle çalışmalarını yürüttüğünü vurgulayan İdeal Makine Endüstriyel Gaz Satış Mühendisi Levent Sarı; "Yeni ürünümüz azot jeneratörünü farklı kılan en büyük artı, daha az enerji ile daha yüksek saflıkta daha yüksek debilerde azot üretebilmemizdir" dedi.

İdeal Makine Endüstriyel Gaz Satış Mühendisi Levent Sarı’nın iş gündemi...
Robot Zirvesi

İdeal Makine Endüstriyel Gaz Bölümü Satış Mühendisi Levent Sarı, İdeal Makine’nin Türkiye’de azot ve oksijen jeneratörleri konusunda pazar lideri olduğunu, 300 adetten fazla kurulu nitrojen ve oksijen jeneratörlerinin çalışır vaziyette çeşitli fabrikalar ve hastanelerde hizmet verdiğini belirterek ‘’Türkiye’de çalışan en büyük azot jeneratör sistemini de İdeal Makina kurmuştur" dedi.

Dinamik şirket yapısıyla İdeal Makine’nin, değişik proseslere sahip endüstriyel ve medikal uygulamalar için “doğru ürün, kaliteli hizmet” prensibiyle çalışmalarını yürüttüğünü vurgulayan Sarı, firmanın ürettiği mühendislik çözümlerinde kullandığı yenilikçi teknoloji ürününün ekipmanlarla ihtiyaca göre özel çözümler sunduğunu ifade etti. Sarı, açıklamasına şu ifadeleri ekledi: "Şu anki en yeni ürünümüz aynı zamanda ana ürünümüz olan azot jeneratörümüzdür. Bu ürünümüzü farklı kılan en büyük artısı ise daha az enerji ile daha yüksek saflıkta daha yüksek debilerde azot üretebilmemizdir. Sistemimizin bakımları bizim tarafımızdan düzenli olarak yapıldığı takdirde 10 yıl garanti vermekteyiz. Sahada 10 yılın üzerinde çalışan azot jeneratörlerimiz oldukça fazladır. Lazer kesimde azot jeneratörü yatırımı konusunda İdeal Makine olarak son 1 ayda 6 adet toplamda lazer kesimde 40 adete ulaşan sistemlerimizi devreye almaktan dolayı mutluyuz gururluyuz.’’

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2018, 11:31
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını