banner1322
x

HUOBİ GLOBAL’İN YENİ BÖLGE GENEL MÜDÜRÜ OLDU

Dünyanın en büyük dijital varlık hizmetleri platformlarından bir tanesi durumunda olan Huobi, Türkiye Genel Müdürü Alphan Göğüş’ü, Rusya ve Ukrayna’yı da kapsayan Bölge Genel Müdürü olarak seçti.

HUOBİ GLOBAL’İN YENİ BÖLGE GENEL MÜDÜRÜ OLDU
Robot Zirvesi

Huobi Global, Rusya, Türkiye ve Ukrayna'daki pozisyonları güçlendirmeyi hedefleyen bir hamle ile Alphan Göğüş’ü, yeni Bölge Genel Müdürü olarak atadığını açıkladı.. 2019 yılından beri Huobi Global ailesinde yer alan Göğüş’ün bu atamasında Huobi’nin Türkiye’de 2020 yıılnda gösterdiği hızlı gelişimdeki performansı önemli bir etken oldu. Göğüş, blok zinciri, dijital varlıklar ve geleneksel finans alanındaki deneyimi ile kripto para birimi yönetiminde bir lider, bir fikir önderi olarak kabul ediliyor.

Göğüş’ün atandığı bölge, Huobi’nin uzun zamandır radarında olan; kripto para birimlerine her gün ilginin arttığı son derece stratejik bir bölge. Alphan Göğüş’ün bu terfisi, Huobi’nin global büyüme stratejilerinin bir parçası ve dev markanın varlığını genişletmek amacıyla yapılmış önemli bir atama olarak oldukça ses getirdi. 

Huobi Global, müşteri odaklı yaklaşımını geliştirmek ve aynı anda çok sayıda farklı bölgede “global lider dijital varlık hizmetleri platformu” olmayı amaçlıyor. Bu hedef doğrultusunda belirli bölgelerdeki bağları güçlendirmek ve bu bölgelerdeki müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için nitelikli yerel iş gücünden oluşan ekipler kuruyor.

Alphan Göğüş, özellikle Türkiye kripto para sektöründe oldukça güçlü bir geçmişe sahip.  13 senelik Deloitte geçmişinden hemen sonra, 2016 – 2019 seneleri arasında Türkiye’nin kripto para alanındaki ilk yerel borsası BTC Turk’ün gelişiminde önemli rol üstlenen Göğüş, 2019  yılında Huobi Türkiye’ye Genel Müdür olarak transfer olmuştu. Bu atama ile birlikte artık bu dev markanın Bölge Genel Müdürü olarak görev yapacak.
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını