HOPİ’YE YENİ PAZARLAMA DİREKTÖRÜ

Pazarlama alanında, çeşitli sektörlerde 15 seneyi aşkın tecrübeye sahip Selda Başaran Ocak, Hopi Pazarlama Direktörü olarak görevlendirildi.

HOPİ’YE YENİ PAZARLAMA DİREKTÖRÜ
Enerji Zirvesi

 Selda Başaran, marka konumlandırma, sadakat pazarlaması, kampanya yönetimi, müşteri deneyimi, pazarlama iletişimi ve dijital pazarlama konularındaki birikimiyle Hopi pazarlama ekibine liderlik edecek Ocak, Hopi  Ürün Yönetimi, Pazarlama ve CRM'den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gül Sağır Aydın'a bağlı çalışacak. Ocak, Hopi’de marka ve pazarlama iletişimi yönetiminden sorumlu olacak.

İstanbul Üniversitesi Ekonomi Bölümünü bitiren Selda Başaran Ocak, yüksek lisansını aynı üniversitede pazarlama alanında yaptı. Mezuniyetten sonra 2007’de Eczacıbaşı Sigorta’da iş hayatına başlayan Ocak, 2008’de Avea'nın pazarlama ekibine katıldı, 2018 yılına kadar çeşitli pazarlama fonskiyonlarına liderlik ettiği görevini sürdürdü. 2019 – 2020 senelerinde Fenerbahçe Spor Kulübü’nde sırasıyla Üye İlişkileri, Pazarlama ve Marka Yönetimi ekiplerine liderlik etti. 2020 senesinde Hedef Filo’nun pazarlama ekibine katıldı. Ocak, Hopi’ye katılmadan önce Hedef Filo’nun online kurumsal araç kiralama platformu olan Filomingo uygulamasının pazarlama stratejisini yönetiyordu.

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını