banner1013
x

HOPİ’NİN YENİ CEO’SU YALIN ÖZCAN OLDU

Geniş üye marka koalisyonu ve 10 milyondan fazla kullanıcısı ile perakende sektörünün dinamiklerini değiştirmeyi sürdüren Hopi’nin yeni CEO’su Yalın Özcan olarak belirlendi.

HOPİ’NİN YENİ CEO’SU YALIN ÖZCAN OLDU
EndüstrideAra1

2015 senesinde kullanıcılarla buluşan ve bugün Türkiye’de her 8 kişiden birinin üye olduğu Hopi’de önemli bir bayrak değişimi meydana geldi. Boyner Grup’un Hopi’yi müşteri ihtiyaçlarını 360 derece karşılayacak bir “SuperApp”e dönüştürme vizyonuna bundan böyle Yalın Özcan liderlik edecek. Nisan 2021 itibariyle Hopi CEO’su olarak görevine adım atan Yalın Özcan, Hopi üyelerinin alım gücünü katlayan özgün iş modelinin geliştirilmesine ve Hopi’nin Fintek alanındaki liderlik vizyonuna yoğunlaşacak 

2000 senesinde Pamukbank’ta sistem analist olarak iş yaşamına adım atan Yalın Özcan, daha sonra IBM Türkiye’de danışman olarak görev aldı. Garanti Ödeme Sistemleri ve Visa Türkiye’de yöneticilik deneyimlerinin sonrasında Turkcell’de Ticari Pazarlama ve Perakende Yönetimi Bölüm Başkanlığı görevini yürüten Özcan, daha sonra Akbank’ta Ödeme Sistemleri Bölüm Başkanlığı yaptı. 

2017 senesinde San Francisco’ya yerleşerek bir Fintech start up’ı olan MyGini’de CPO olarak görev yapan Yalın Özcan, 2019 başında Türkiye’ye dönerek Vodafone Kurumsal Satış Direktörlüğü, Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş., Vodafone Finansman A.Ş. ve Vodafone Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu üyelikleri ve Pazaryeri Direktörlüğü görevlerini icra etti.
 

YORUM EKLE

Radyo

Proses Zirvesi

Dergiler