banner1049
x

Hilton İstanbul Maslak’a yeni iş geliştirme direktörü

Hilton İstanbul Maslak, kadrosuna yeni bir isim ekledi. Hilton İstanbul Maslak’ta İş Geliştirme Direktörlüğü görevini Tahsin Tür üstlendi.

Hilton İstanbul Maslak’a yeni iş geliştirme direktörü
EndüstrideAra1

Maslak bölgesinin tek zincir oteli olma özelliğini taşıyan Hilton İstanbul Maslak mükemmel konumuyla İstanbul’da en çok tercih edilen 5 yıldızlı otellerin başında geliyor. Hilton İstanbul Maslak, kadrosuna dahil ettiği başarılı isimlerle yolculuğuna devam ediyor. Bu anlamda Hilton İstanbul Maslak’ta İş Geliştirme Direktörlüğü görevini Tahsin Tür üstlendi.

Kabataş Erkek Lisesi’ndeki eğitiminden sonra Bilkent Üniversitesi’nden mezun olan Tahsin Tür iş hayatına Marriott zincirinde başladı. Tepeden tırnağa yeniden dizayn edilen Hilton Istanbul Maslak’ın konumlandığı binanın daha önceki işletme ortağı olan Shereton Istanbul Maslak’ta dört yıl boyunca Satış Pazarlama Direktörlüğü görevinde bulunan Tahsin Tür, aslında Maslak bölgesinde fazlasıyla tanınıyor. Ardından Wyndham Grand İstanbul Levent’in açılışını gerçekleştiren başarılı lider, Hilton zincirinde de tanınan bir isim. Bakırköy Hilton Genel Müdür Yardımcılığı görevinin ardından Haziran 2019 itibarıyla Hilton İstanbul Maslak’ta İş Geliştirme Direktörlüğü ile yeni başarılara imza atacak.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2019, 10:14
YORUM EKLE

Radyo

Proses Zirvesi

Dergiler