banner1322
x

Hilti Türkiye’de Atama…

Hilti Türkiye’ye yaklaşık 20 yıldır hizmet veren ve birçok farklı üst düzey pozisyonlarda çalışan Banu Deniz Çetinkol, Hilti Türkiye Genel Müdürlük pozisyonuna atandı.

Hilti Türkiye’de Atama…
Endüstrideara

İyi 100 Şirket listesine eklenen bir şirket konumunu aldı. Amerika, Afrika, Asya ve Avrupa pazarlarının biçimlendirilmesi projeleri kapsamında 1980’li yıllardan bu yana Türkiye’de de faaliyetler yürüten şirket, sosyal sorumluluk alanlarında da güçlü çalışmalar yürütmektedir.

Şirketin bünyesinde 17 yıldır çalışmalarını birçok farklı üst düzey pozisyonda yürüten ve en son Hilti Güney Afrika Pazarlama Direktörlüğü görevini iki yıl süresince icra eden Banu Deniz Çetinkol, Hilti Türkiye’ye Genel Müdür olarak atandı. Görev değişikliği haberiyle beraber Çetinkol’un iş arkadaşları, sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlarla kendisini tebrik etti.

BANU DENİZ ÇETİNKOL KİMDİR?

Doğuş Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Çetinkol, lisansını İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Profesyonel çalışma hayatına 1997 yılında Beytem İnşaat’ta Kontrol Mühendisi olarak başlayan Çetinkol daha sonra Koç Yapı’da Satınalma Departmanı’nda görev almıştır. 2001 yılından bu yana Hilti Gruop’ta çalışmaktadır. Son iki yıldır Hilti Güney Afrika Pazarlama Direktörlüğü görevini icra eden Çetinkol 2019 yılı itibariye Hilti Türkiye’nin Genel Müdürlük pozisyonuna atanmıştır.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2019, 18:29
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını