HAVELSAN'a yeni genel müdür

HAVELSAN Eğitim ve Simülasyon Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı olan Dr. Mehmet Akif Nacar, HAVELSAN Genel Müdürlük görevini vekaleten yürütecek.

HAVELSAN'a yeni genel müdür
Robot Zirvesi

ANKARA (AA) - HAVELSAN Eğitim ve Simülasyon Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı olan Dr. Mehmet Akif Nacar, HAVELSAN Genel Müdürlük görevini vekaleten yürütecek.

Konuyla ilgili olarak firma tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, 11 Ağustos 2015'te HAVELSAN Genel Müdürü olarak göreve başlayan Ahmet Hamdi Atalay, yaklaşık 5 senelik sürenin ardından görevinden ayrıldı. HAVELSAN Yönetim Kurulu kararıyla Atalay'dan doğan boşluğa, HAVELSAN Eğitim ve Simülasyon Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Nacar vekaleten görevlendirildi.

Ahmet Hamdi Atalay, görev değişikliği nedeniyle HAVELSAN merkez binasında gerçekleştirilen törende, son 5 yılda planlanan pek çok şeyi başarmış olmanın mutluluğu ile ayrıldığını dile getirdi.

HAVELSAN'ın bundan böyle çok daha iyi yerlerde olacağına inandığını ifade eden Atalay, "Mehmet Akif Bey 3 yıldır HAVELSAN'da. Şirketi bilen, pek çok şeyi beraber planladığımız bir arkadaşımızın bayrağı devralıyor olması da HAVELSAN için bir şans." şeklinde konuştu.

Görevi devralan Nacar da beraber görev yaptıkları 3 sene süresince Atalay'ın değerli katkı ve yönlendirmelerinin olduğunu belirterek, şöyle devam etti:

"Devlet büyüklerimizin teveccühü ile Ahmet Bey'in bıraktığı yerden bayrağı daha yükseklere taşıma hedefinde olacağız. Hep birlikte çalışacağız ve çalışanlarımızın da desteğiyle HAVELSAN'ı daha iyi noktalara getireceğiz. Bu bir bayrak değişimi, bize de büyük görevler düşüyor. Emek ve katkılarından dolayı Ahmet Bey'e çok teşekkür ederiz. Bu şirket kendisini hiçbir zaman unutmayacaktır."

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2020, 12:54
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını