HAVAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE ASALETEN ATANDI

Türkiye’nin ileri gelen yer hizmetleri şirketleri arasında yer alan Havaş’ın, Temmuz 2020’den itibaren Genel Müdür Vekili görevini yürüten S.Mete Erna asaleten atandı.

HAVAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE ASALETEN ATANDI
Endüstrideara

Yer hizmetlerinde global bir marka haline dönüşen Havaş’ın üst yönetiminde görev değişikliği yaşandı. 2017 senesinden beri  Havaş Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevini icra eden ve 1 Temmuz 2020 tarihi itibariyle Genel Müdür Vekili olarak görev yapan Mete Erna asaleten atandı.

Lisans ve yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde Uluslararası İlişkiler alanında yapan S. Mete Erna, havacılık sektöründe çalışmaya 1995 senesinde Havaş’ta başladı. İş hayatı isüresince Türkiye’de ve yurtdışında sektörde çeşitli havayolu ve yer hizmetleri şirketlerinde görevler üstlendi. 2014 senesinde yeniden Havaş bünyesine katılarak satış, pazarlama ve iş geliştirme alanında faaliyetlerini sürdürdü. Ekim 2017’den beri Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini yürüten S.Mete Erna, 1 Temmuz 2020 itibarıyla Havaş Genel Müdür Vekili, 1 Ekim 2020 itibarıyla Genel Müdür olarak atandı.

YORUM EKLE

Endress

Çizgi

Dergiler