Ham maddeden mağazaya

CHEP’in kırılmalara karşı ekstra dayanıklı olan paletleri hakkında açıklama yapan CHEP Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Serhat Enyüce, ürünlerinin bakım sürecindeki titizliklerine de dikkat çekti.

Ham maddeden mağazaya
Radyo

Uluslararası tedarik zinciri devi Brambles Grubu’nun bir parçası olarak kurulan CHEP, gıda, içecek, hızlı tüketim ürünleri, perakende, beyaz eşya ve otomotiv alanları için iş süreçlerini baştan başa optimize ederek tedarik zinciri çözümleri sunan bir kurum. Sürdürülebilir iş modelleri paylaşıma ve yeniden kullanıma dayalı olan CHEP’in, kiralanan ekipmanlarının kullanım sonrası toplanıyor ve düzenli olarak bakım ile onarımları gerçekleştiriliyor. CHEP bu sayede, ekipman yönetimindeki maliyetlerin oldukça düşmesini sağlıyor. Özellikle ürettikleri paletlerin kırılmalara karşı ekstra dayanıklı olduğunu ve ürünlerinin bakım ve onarım süreçlerini anlatan CHEP Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Serhat Enyüce, konuyla ilgili açıklamada bulundu.

CHEP olarak yalnızca üretim hatlarında hizmet vermediklerini belirten Enyüce, başta ham maddelerin taşınmasından, ürünlerin mağazalara teslim edilmesi sürecine değin tedarik zincirinin her aşamasında ve Türkiye’nin her yerinde hizmet sunduklarını belirtti. Ulaştırdıkları dayanıklı, kaliteli ve standart ekipmanlarının verimliliği artırdıklarının da altını çizen Enyüce, paylaşıma ve yeniden kullanıma dayalı iş modellerinin, üreticilerin karşısına çıkan tüm temel sorunlara oldukça etkili çözümler sunduklarının da altını çizdi. Kalite standartlarındaki sürekliliklerine de değinen Enyüce, bu sayede ürün hasarlarını ve otomatik sistemlerdeki aksaklıkları azalttıklarını da sözlerine ekledi.
 

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 09:40
YORUM EKLE

Radyo

Proses Zirvesi

Dergiler