HALİL NADİR TEBERCİ TELKODER BAŞKANLIĞINA DEVAM EDİYOR

Serbest Telekomünikasyon İşletmeciler Derneği (TELKODER) Yönetim Kurulu Başkanı Halil Nadir Teberci, 11. Olağan Genel Kurul’da tekrar başkan seçildi. Genel Kurul toplantısında derneğin 2022-2023 döneminde görev yapacak yeni Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu da belirlendi.

HALİL NADİR TEBERCİ TELKODER BAŞKANLIĞINA DEVAM EDİYOR
Endüstrideara

Türkiye’de Telekomünikasyon Sektörü’nde 19 senedir tam rekabetin sağlanması ve sektörün gelişmesi amacıyla gayret gösteren TELKODER’in, 11. Olağan Genel Kurul toplantısında, Halil Nadir Teberci yeniden başkan seçilerek güven tazeledi. Alternatif işletmecilerden oluşan genel kurulda, 2022-2023 döneminde TELKODER’de görev yapacak yeni Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu üyeleri de belirlendi.  

TELKODER’in yeni dönemde de Türkiye’nin geleceği ve telekomünikasyon sektörünün serbestleşmesi adına çok önemli çalışmalara ve başarılara liderlik edeceğini söyleyen Halil Nadir Teberci “ TELKODER olarak yurttaşlarımızın en ileri ve en ucuz haberleşme olanaklarına kavuşması için serbestleşme ve rekabeti savunan anlayışımızı sürdürüp sektörde çözüme kavuşmayan sorunları dile getirmeye, sektörün gelişimini engelleyen konuları kamuoyuyla paylaşmaya, karar vericilere sektörün büyümesi için yapılması gerekenleri anlatmaya devam edeceğiz.” Şeklinde konuştu.
İki sene boyunca  görev yapmak amacıyla seçilen TELKODER Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu üyeleri ise şöyle belirlendi:

Yönetim Kurulu/Asil Üyeler: Halil Nadir Teberci– Başkan, Ceren Okutan- Başkan Yardımcısı, Cenk Keylan– Sayman, Mehmet Ali Akarca- Üye, Fatma Köksoy- Üye

Yedek Üyeler: İlyas Turgut, Tolga Sönmezalp, Mehmet Fahri Can, Aslı Güreşcier, Salih Mert Tuncel                                           
                                                  
Denetleme Kurulu-Asil Üyeler: Bülent Şen- Başkan, Sevil Çiloğlu- Üye, Aydın İpekişleyen- Üye 

Yedek Üyeler: Çağatay Erten, Mehmet Ali Koşar, İnanç Erol  
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını