GÜNSAN’A YENİ PAZARLAMA DİREKTÖRÜ

Alçak gerilim tesisatı ekipmanları sektörünün ileri gelen firmalarından birisi olan Günsan Elektrik’te üst düzey bir atama yaşandı. Pazarlama alanındaki faaliyetlerini geliştirmesine katkı sağlamak amacıyla Günsan Pazarlama Direktörlüğü’ne Burcu Mungan getirildi.

GÜNSAN’A YENİ PAZARLAMA DİREKTÖRÜ
Endüstrideara

Anahtar priz serileri, grup priz, otomatik sigortalar, kompakt şalterler, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarları gibi elektrik tesisat ekipmanlarının üretimini gerçekleştiren, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın birçok ülkesine ürünlerini ulaştıran Günsan Elektrik’te üst düzey bir atama yaşandı. Günsan’ın Pazarlama Direktörlüğünü sektörün tecrübeli ismi Burcu Mungan yürütecek. 

2010 senesinde Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi’nü bitiren Burcu Mungan, iş hayatına Schneider Electric’te Proje Sorumlusu olarak adım attı. Mungan, 2011 senesinde Pazarlama İletişimi Uzmanı görevine atandı ve aynı dönemlerde Marmara Üniversitesi Üretim Yönetimi ve Pazarlama Yüksek Lisans Programı’nı tamamladı. 2014-2016 seneleri arasında Pazarlama İletişimi Yöneticisi olarak şirketin farklı iş birimlerinin marka ve iletişim stratejilerinden sorumlu oldu. Şirketin “Genç Liderler” programına dahil olarak çok sayıda eğitim alma şansı buldu. 2017 senesinde şirketin Türkiye Pazarlama İletişimi Direktörü olarak görevlendirilen Mungan, marka konumlandırma ve talep yaratma stratejilerinden sorumlu oldu.  Daha sonra Orta Asya ve Pakistan bölgelerinin de sorumluluğunu üstlenerek bir çok başarılı projeye damgasını vurdu.. INSEAD “Women in Leadership” programını tamamlayan Mungan evli ve bir kız evlat sahibidir. 
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını