banner1322
x

GÜNSAN ELEKTRİK’TE 2 ATAMA BİRDEN

Alçak gerilim tesisatı ekipmanları sektörünün ileri gelen firmalarından olan Günsan Elektrik’te üst düzey atamalar yaşandı. Günsan Satış Direktörlüğüne Enis Ademoğlu artanırken, Strateji & Kurumsal İlişkiler Direktörü ise Uğur Özgün olarak belirlendi.

GÜNSAN ELEKTRİK’TE 2 ATAMA BİRDEN
Endüstrideara

İnşaat sektörü için anahtar priz serileri, grup priz, otomatik sigortalar, kompakt şalterler, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarları gibi elektrik tesisat ekipmanları üretimi gerçekleştiren, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın çok sayıda  ülkesine ürünlerini ulaştıran Günsan Elektrik’te üst düzey görev değişiklikleri yaşandı.  

YENİ SATIŞ DİREKTÖRÜ ENİS ADEMOĞLU 

Günsan Elektrik’teki kariyerine 2010 yılında başlayarak satış alanında çeşitli kademelerde görev yapan ve son olarak Türkiye Satış Müdürlüğü görevini icra eden Enis Ademoğlu, Satış Direktörü görevine atandı.  Ademoğlu; Bayi Satış Yönetimi, Dış Ticaret Satış Yönetimi, Proje Kanalı Satış Yönetimi ve Günsan Elektrikçi Kanalı’ndan sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak çalışmalarını yürütecek. Evli ve 2 çocuk babası olan Enis Ademoğlu, İngilizce ve Sırpça dillerini bilmektedir. 

YENİ STRATEJİ & KURUMSAL İLİŞKİLER DİREKTÖRÜ UĞUR ÖZGÜN

2005 senesinden beri elektrik sektöründe çeşitli şirket ve kademelerde görevleri yerine getiren Uğur Özgün, Strateji & Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak belirlendi. Günsan Elektrik bünyesinde son 5  senedir Proje Satış Müdürlüğü ile Elektrikçi Kanalı Satış Müdürlüğü görevlerini yerine getiren Özgün; şirket stratejisi, kurumsal ilişkiler, ticari politikalar ve iş süreçleri mükemmeliyeti konularından sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak görev alacak. İşletme Lisans, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Yüksek Lisans eğitimi alan Özgün, halen Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi üzerine doktora eğitimini devam ettiriyor.
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını