banner1322
x

GSK Türkiye’de görev değişiklikleri

2006 senesinde GSK bünyesine katılan ve GSK Türkiye Tüketici Sağlığı’nda Finans Direktörü olarak görev yapan Oğuz Erkan Temmuz 2019 itibariyle GSK Türkiye İlaç Finans Direktörlüğü’ne atandı. Oğuz Erkan’ın yerine ise GSK Londra’da Strateji ve Performans Yönetim Müdürü olarak çalışan Dilara Yıldırım atandı.

GSK Türkiye’de görev değişiklikleri
Endüstrideara

GSK Türkiye Tüketici Sağlığı’nda Finans Direktörü olarak görev alan Oğuz Erkan, Temmuz 2019 itibariyle GSK Türkiye İlaç Finans Direktörlüğü görevine getirildi.

Koç Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitiren Oğuz Erkan, aynı üniversitede Executive MBA eğitimi aldı. 2006 senesinde GSK Türkiye bünyesine katılan Erkan şirket içinde; İlaç bütçe planlama, hazine ve kredi kontrol yönetimi, fiyatlandırma, tedarik zinciri, ve Tüketici Sağlığı finans gruplarında ülke, bölge ve global roller de dahil olmak farklı görevlerde yer aldı.

Şirket içindeki değişim ve dönüşüm projelerine de katkıda bulunan Erkan, yeni göreviyle birlikte GSK Türkiye Yönetim Kurulu’nun da üyesi olacak.

GSK Londra’da Strateji ve Performans Yönetim Müdürü olarak görevini sürdüren Dilara Yıldırım ise Temmuz 2019 tarihi itibarıyla Oğuz Erkan’dan boşalan koltuğu devralarak GSK Türkiye Tüketici Sağlığı Finans Direktörlüğü görevine getirildi.
 

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 17:13
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını