GSK Türkiye teknoloji departmanına yeni yönetici

GSK Türkiye, yönetim kadrosunu yeni bir isimle sağlamlaştırıyor. 1 Haziran 2020 itibarıyla Teknoloji Departmanı Liderliğine Suna Kuşadalı Öççetin atandı.

GSK Türkiye teknoloji departmanına yeni yönetici
Endüstrideara

Hayatın “her anında iyilik sağlık” için çalışan GSK Türkiye’de, Teknoloji Departmanı Liderliğine Suna Kuşadalı Öççetin atandı. 2018 senesinde GSK Türkiye’de Gelişmekte Olan Ülkeler Merkez Bölgesi Teknolojileri Proje Lideri olarak gçalışmaya başlayan ve çok sayıda önemli projeyi başarıyla yürüten Suna Kuşadalı, 1 Haziran 2020 itibarıyla GSK Türkiye Teknoloji Departmanı Lideri olarak yeni görevine başladı.

2000 senesinde Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünü bitiren Kuşadalı, The Robert Gordon Üniversitesi’nde Kalite Yönetimi dalında yüksek lisansını tamamladı. İlaç ve hızlı tüketim sektörlerinde 16 senelik deneyime sahip olan Suna Kuşadalı Öççetin, GSK Türkiye’ye katılmadan önce Pfizer ve Kimberly-Clark şirketlerinde yerel ve bölgesel sorumluluklar üstlenerek; proje yönetimi, veri tabanı, ERP sistemleri, tedarikçi ve destek ekiplerinin yönetimi alanlarında uzmanlaşmış ve iş süreçlerinin iyileştirilmesi konularına önderlik etti.

Liderlik rollerinde kadın istihdamına verdiği değerle öne çıkan GSK Türkiye’nin, 13 kişilik yönetim ekibinin 6'sı kadın liderlerden meydana geliyor.

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını