banner1322
x

GROUPE PSA TÜRKİYE’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Stellantis Groupe şirketi olan Groupe PSA Türkiye bünyesinde, 11 Ocak 2019 tarihinden beri Kurumsal İletişim Direktörlüğü pozisyonunda görev yapmakta olan Burcu Özkutan, 26 Şubat 2021 tarihi itbariyle görevinden ayrıldı.

GROUPE PSA TÜRKİYE’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ
Enerji Zirvesi

25 Temmuz 2016 tarihinden günümüze kadar, grubun İnsan Kaynakları Departmanı’nda, çalışanların işe alım, yetenek yönetimi ve iç iletişimi görevini başarıyla yerine getiren Emine Yıldırım, 01 Mart 2021 tarihi itibariyle Groupe PSA Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü olarak, Groupe PSA Türkiye CCO’su Ayça Furth’e bağlı olarak görevini sürdürecek.

1991 yılında dünyaya gelen Emine Yıldırım lise öğrenimini Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nde tamamladıktan sonra, üniversite eğtimini Marmara Üniversitesi İngilizce Ekonomi bölümünde yapmıştır. Kendisi evli olup, İngilizce ve Fransızca konuşmaktadır. İş hayatına pekçok farklı sektöre danışmanlık yaparak başlayan Emine Yıldırım, yalın yönetim, operasyonel mükemmellik üzerine çalışmalar yapmış, kariyerine daha sonra insan kaynakları ve iç iletişim ile sürdürmüştür.

Groupe PSA Türkiye Başkanı olan Olivier Cornuaille, konuyla ilgili olarak; “ Burcu Özkutan’a tüm katkıları için teşekkür ediyor ve yeni kariyer hayatında başarılar diliyorum. Grubumuz bünyesindeki tüm markalarımızın marka iletişimleri, markalar tarafından yapılmaya devam edilecek olup; çalışan ve işveren markası, Groupe PSA Türkiye’nin iç ve dış iletişim koordinasyon ve yönetimi Emine Yıldırım tarafından yapılacaktır. Kendisine yeni görevinde başarılar dilerim.” Şeklinde bir açıklama yaptı.
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını